WYNAJEM | WYPOŻYCZALNIA
SAMOCHODÓW TARNÓW

telefon608 862 691

Oferta

bus-kierowca.jpg

Wynajem samochodu z kierowcą


Nasi kierowcy posiadają duże doświadczenie w logistyce oraz transporcie publicznym. Każdy kierowca zna języki obce, więc komunikacja między Klientem a kierowcą nie będzie stanowić problemu. Kierowcy umilą podróż rozmową, pozwolą na zajęcie się w ciszy swoimi sprawami lub odpoczynkiem. Samochody podstawiamy w wyznaczonym przez Państwa czasie i miejscu,
a następnie bezpiecznie, komfortowo i bezstresowo przewieziemy do celu.


wynajem-busa.jpg

Wynajem samochodu bez kierowcy


W naszej firmie umożliwiamy wypożyczenie samochodów osobowych oraz dostawczych. Oferujemy wypożyczenie krótko jak i długoterminowe.  Oferta skierowana jest do osób indywidualnych, jak również firm czy instytucji. Dbając o atrakcyjność naszej oferty oraz satysfakcję klienta, wszelkie warunki wynajmu można ustalać elastycznie. Flota naszych samochodów jest cały czas poszerzana,
a dostępne samochody spełniają wszelkie wymogi, pozwalające na bezpieczną i komfortową podróż.


wynajem-na-wesele.jpg

Obsługa imprez okolicznościowych


W ramach tej oferty zapewniamy transport osób busami 9-osobowymi, podczas wszelkich imprez okolicznościowych takich jak: wesela, poprawiny, wieczory kawalerskie, panieńskie itp. Ze względu na doświadczenie zapewniamy wysoki standard usług przy relatywnie niskich cenach. Samochody, którymi wykonujemy usługę są zadbane, czyste i komfortowe.


wynajem-na-lotnisko.jpg

Transfer z/na lotnisko


Jeśli szukają Państwo alternatywy dla zatłoczonej komunikacji miejskiej, oraz stosunkowo drogich taksówek, zapraszamy do skorzystania z oferty transportu osób, oraz bagażów. Samochody wypożyczamy w opcji z lub bez kierowcy. Gwarantujemy dostosowanie oferty zgodnie z Państwa oczekiwaniami, oraz podstawienie samochodu w wybranym miejscu oraz czasie.


transportpracowniczy.jpg

Transport pracowniczy


Obecna sytuacja na rynku wymaga od pracodawców zapewnienie pracownikowi jak najlepszych warunków pracy , jednym z nich jest miedzy innymi bezpieczny i szybki dojazd do miejsca pracy. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wprowadzamy nową usługę PRZEWOZY PRACOWNIKÓW. Dzięki posiadanemu doświadczeniu i wyspecjalizowanej kadrze możemy zagwarantować najwyższy standard usług . Dbając o wizerunek naszej firmy i pełne zadowolenie klienta zapewniamy solidność , dobrą organizację , nowoczesne pojazdy oraz konkurencyjne ceny wykonywanych usług .

Nasze samochody


Opel Vivaro


Samochód osobowy
Model: Vivaro
Rok produkcji: 2015
Pojemność siln: 1598 cm
Moc: 115 KM
Kolor: Srebrny Metalik
Liczba miejsc: 9
Wymiary dł/szer/wys: 4998/1956/1973
Ładowność: 760 kg
Średnie spalanie: 6.7 l/100km

Skoda Octavia


Samochód osobowy
Model: Octavia
Rok produkcji: 2015
Pojemność siln: 1400 cm
Moc: 140 KM
Kolor: Biały
Liczba miejsc: 5
Wymiary dł/szer/wys: 4659/1814/1461
Ładowność: 590 kg
Średnie spalanie: 5.3 l/100km

Fiat Ducato


Samochód ciężarowy
Model: Ducato 35 L4h3
Rok produkcji: 2020
Pojemność siln: 3000 cm
Moc: 180 KM
Kolor: Biały
Liczba miejsc: 3
Wymiary dł/szer/wys: 4070/1870/2172
Ładowność: 1330 kg
Średnie spalanie: 8.4 l/100km


rentacar.png

Wynajmij  samochód


Aby wypożyczyć samochód wystarczy skontaktować się z nami pod numerem:

+48 608 862 691

lub wysłać nam formularz widoczny po prawej stronie. Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem i ustali wszelkie szczegóły.


:
:
 Zgoda